Fresh Baked Bread (Wosk) Expand

Fresh Baked Bread (Wosk)

Kringle Candle

KitCanBreak_FreshBakedBread

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu świeżo upieczonego, chrupiącego chleba.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Zapach mający wielu przeciwników ale też zwolenników - wiem jest dość specyficzny jednak ja należę do grupy zwolenników i czuje w nim wspaniały aromat skórki świeżo upieczonego chleba. Nie ma nic wspanialszego niż zapach tego konkretnego wypieku :)

Anna Apolonia
(2/5)

Niestety, w mojej opinii wosk ten pachnie po prostu drożdżami. Zdecydowanie bardziej przypomina mi zapach piwa, niż jakiegokolwiek pieczywa. Jest przy tym bardzo intensywny i w moim odczuciu - męczący. Zupełnie nie przypadł mi do gustu, choć pewnie znajdą się osoby, wyczuwające w nim coś innego i skłonne go polubić.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »