Autumn Rain (Wosk) Expand

Autumn Rain (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_AutumnRain

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o wyjątkowo świeżym i przyjemnym zapachu kolorowych liści.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Cudowny powiew jesieni :) Aromat powietrza przepełnionego deszczem oraz jesiennych liści, które schną w pełnym słońcu. Rześki i bardzo ciekawy - taki właśnie jest Autumn Rain :)

Kocia Skrytka
(4/5)

Melon/arbuz coś pomiędzy jednym a drugim z landrynkową nutą. Zapach świeży, lecz nie deszczowy! Na pewno więcej w nim letniego deszczu niż jesieni. Mój nos czuje zupełnie inny zapach niż obiecuje producent....

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »