Autumn Winds (Wosk) Expand

Autumn Winds (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_AutumnWinds

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o nostalgicznym zapachu świeżo opadłych liści, drzewnych aromatów oraz odrobiny słodyczy.

Więcej szczegółów

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Kocia Skrytka
(5/5)

Pamiętacie aromat suszonych liści? Do tego dodajcie sporą ilość ciasteczek korzennych, które zdecydowanie dominują w kompozycji. Tak właśnie pachnie autumn winds. Przyjemny, otulający, przywołujący wspomnienia...

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »