Buttered Rum Toddy (Wosk) Expand

Buttered Rum Toddy (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_ButteredRumToddy

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu słodkiego rumu.

Więcej szczegółów

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Wosk Buttered Rum Toddy jest aromatem przepysznym, słodkim, ciepłym i wyjątkowym. Na mnie zrobił wielkie wrażenie. Wyczuwam w nim lekką nutkę alkoholu, ale również jakichś słodkich, ciepłych, świeżo upieczonych waniliowych ciasteczek. Połączenie aromatów w tym wosku jest idealne dla wielbicieli jedzeniowych, otulających zapachów. Zaznaczam od razu, że nie jest to aromat duszący czy ciężki i przyprawiający o ból głowy. Jest doskonale wyważony. Mnie urzekł! Polecam! :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »