Cozy Cabin (Wosk) Expand

Cozy Cabin (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_CozyCabin

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu drzewa cedrowego i klonu z delikatną, świeżą nutą chłodnego powietrza.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Beat The Boredom
(5/5)

Ten wosk kocha się lub nienawidzi. Ja należę do tej pierwszej grupy, ponieważ kocham niespotykane zapachy, które są świetną odskocznią od ciasteczkowych, cynamonowych, jabłkowych czy miętowo-leśnych wosków. Rzadko trafiam na tak zaskakujące połączenia. Po pierwsze jest to zapach gorącego ogniska, które niesie ze sobą przytulną aurę miłego wieczoru. Po drugie miły wieczór to wieczór spędzony z ukochaną osobą i dlatego też dodane mroźne nuty przywodzą na myśl zapach męskich, drzewnych perfum. A może to zimowe powietrze, wymieszane z zapachem iglastego lasu, który otacza chatę? Najpiękniejsza jest tu jednak słodycz, która przełamuje całość. Słodycz czekolady, tak ją nazwałam, ale faktycznie może być to klon czy syrop klonowy. Niewybaczalne jest nazwać ten zapach "śmierdzącym kadzidłem". Faktycznie dominują tu palone, dymne nuty, ale to nie jest drażniące kadzidło. Nie można ostatecznie odmówić Cozy Cabin jednego - obrazek i nazwa idealnie oddają zapach. Rozgrzewa bez ciepłej herbaty! :)

(5/5)

Najbardziej trafny rysunek na opakowaniu EVER! zapach przypomina dokładnie to miejsce. Dym z komina, lub ten z kominka połączony z zimowym powietrzem i śniegiem. Po prostu MUST HAVE na zimę. Specyficzny zapach, jednak mi bardzo się spodobał. Pierwszy KC który kupiłam, ale nie zawiodłam się zupełnie. Ulubieniec zimy 15/16

Cathy
(3/5)

Cozy Cabin to aromat palonego drewna zamknięty w wosku. Jest mocny i trochę przytłaczający. W wosku wyczuwalna jest woń drzew iglastych, która nieśmiało przełamuje palone drewno. Zapach Cozy Cabin nie zachwycił mnie, ale też nie odrzucił. Jest po prostu (według mnie) przeciętny.

Katarzyna K
(5/5)

Wosk po odpaleniu jest cudowny. Wprowadza w mieszkaniu klimat śnieżnego lasu. Czuć zapach iglastych drzew i jakby świeże, chłodne powietrze.Cozy Cabin jest dla mnie odskocznią od wszystkich słodkich zapachów, które bardzo często goszczą w moim mieszkaniu. Bardzo go polubiłam. Najpiękniej pachnie odpalony wieczorem, kiedy odpoczywasz, a w powietrzu czuć zapach drewna, jakby paliło się w kominku. Podsumowując, to męski, mocny zapach, który jest cudowny na zimowy wieczór.

Miscellaneous-em
(2/5)

Wosk bardzo intensywny i ciężki. Nie jest to wosk dla każdego- jeżeli lubicie cięższe nuty zapachowe to zapach dla was jeżeli nie to darujcie sobie jego testowanie. Dla mnie jest to zapach palonego drewna na mrozie. Nie są to moje klimaty dlatego też daję niską ocenę.

esPe
(5/5)

Zapach, który nie należy do typowych zapachów otulająco - zimowych. Jest mocny. Silnie uderza w nos. Dominuje tu tylko palone drewno. Zapach nie jest złożony, ale jest przyjemny i bardzo lubię go rozpalać w naszym domu. Fanki typowo męskich zapachów będą zadowolone.

Szafa Zapachów
(4/5)

Zapach idealnie odwzorowuje etykietę. Odpalając go w kominku możemy przenieść się gdzieś daleko w góry, poczuć niesamowity spokój i relax. Najmocniej wyczuwalne są nuty palonego drewna i dymu, potem dochodzi mieszanka ostrych ziół, aż w końcu powiew mrozu - dosłownie! Zapach jest bardzo mocny i ostry, dlatego daję mu 4/5

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »