First Snow (Wosk) Expand

First Snow (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_FirstSnow

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o czystym i świeżym zapachu, który na nowo przywróci emocje z dzieciństwa, związane z pierwszymi płatkami śniegu za oknem.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Cathy
(2/5)

Miałam duże oczekiwania, co do zapachu tego wosku - przecież śnieg musi pachnieć wspaniale, mroźnie. Niestety okazało się, że First Snow bardziej przypomina aromat odświeżacza do łazienki. Kompozycja First Snow składa się według mnie z cytrusów i goździków. Brakuje w niej czegoś, co przełamałoby ten stricte łazienkowy aromat.

Michalina
(5/5)

Pamiętacie te czasy, kiedy w dzieciństwie zawsze cieszył Was widok pierwszego śniegu i mogliście spędzać godziny przy oknie patrząc na spadające płatki śniegu? Jeżeli tak, to koniecznie musicie wypróbować wosku "First Snow", ponieważ przywołuję on wiele wspomnień związanych z pierwszym śniegiem. Nie jest mocno słodki, ale za to ma bardzo wyraźny zapach i to mi się w nim bardzo podoba! ;)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »