Frosted Cranberry (Wosk) Expand

Frosted Cranberry (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_FrostedCranberry

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu chrupiącej, słodkiej żurawiny w wyjątkowo odświeżającym połączeniu.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

(5/5)

Zapach żurawiny, pyszności. Coś co uwielbiam. Zapach, słodki, mega owocowy i przyjemny dla nosa. Wprost idealny dla osób lubiących żurawinę.

Michalina
(5/5)

Słodki zapach żurawiny, czyli coś, co kocham! Wosk jak najbardziej idealny na tegoroczną zimę. Jest owocowy, intensywny i już po chwili od odpalenia czuć go w całym pokoju :)

Klaudia
(5/5)

Słodki zapach żurawiny przyprawiony mroźną nutą. Idealny na zimowe wieczory. Potrafi zawrócić w głowie!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Świetny zapach słodkiej , mrożonej żurawiny z bardzo delikatną kwaskowatością w tle. Moc świetna.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »