Kringle (Wosk) Expand

Kringle (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_Kringle

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu bogatym w cudowne nuty piżma, drzewa cedrowego i goździków.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Zapach Kringle to połączeni kilku dość ciekawych nut zapachowych. Na pierwszy plan wysuwa się drzewo cedrowe, tuż za nim nieśmiało wyłaniają się goździki. Zapach dość mocny i idealny na zimowe dni. Polecam miłośnikom zapachowych killerów.

Cathy
(5/5)

Kringle to mój ulubiony wosk z zimowej kolekcji zapachów Kringle Candle. To piękny aromat, kojarzący się z męskimi perfumami. Na prowadzenie wysuwają się w nim dwie nuty - goździki i drzewo cedrowe. Ich świeżą, aczkolwiek bardzo mocną woń dopełnia otulające piżmo.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »