Peppermint Cocoa (Wosk) Expand

Peppermint Cocoa (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_PeppermintCocoa

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromatycznym połączeniu mięty z czekoladą.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

12,00 zł

brutto

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Panna Nika
(2/5)

Niestety, z tym zapachem jest coś nie tak. Jest dziwny, drażniący, niezbyt czekoladowy, a mięta jest tam ledwie wyczuwalna.

Michalina
(5/5)

Peppermint Cocoa, czyli wosk o wspaniałym połączeniu mięty z czekoladą. Bardzo dobrze czuć w nim i miętę, i czekoladę, więc idealnie odzwierciedla opis. Jest on delikatny, a zarazem intensywny i bardzo szybko unosi się w powietrzu. Na pewno będzie jednym z moich ulubionych na tegoroczną zimę! :)

Karolina Grzybek
(5/5)

Jak dla mnie bomba! Idealne połączenie słodkiego, czekoladowego zapachu z orzeźwiającą miętą. Wosk intensywny, szybko rozchodzi się w pomieszczeniu i przez kilka godzin cieszy wyrazistym zapachem. Zakup udany i na pewno jeszcze go powtórzę!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »