Pumpkin Frosting (Wosk) Expand

Pumpkin Frosting (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_PumpkinFrosting

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o wyjątkowo słodkim i przyjemnym zapachu ciasta dyniowego z mocnymi waniliowymi akcentami oraz wyczuwalnymi nutami gorącego karmelu i tartej czekolady.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

LoveCosmetics
(5/5)

Pumpkin Frosting to mój pierwszy wosk opierający się na zapachu dyni. Nie wiedziałam czego się spodziewać jednak zostałam bardzo przyjemnie zaskoczona. Wyczuwalna w tle słodka wanilia sprawiła, że kompozycja pachnie nieziemsko i wydaje mi się, że będzie dobra i na chłodniejsze i na cieplejsze dni :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »