Pumpkin Latte (Wosk) Expand

Pumpkin Latte (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_PumpkinLatte

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o wspaniałym połączeniu aromatycznej dyni, gorącego mleka i słodkiej wanilii.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Michalina
(5/5)

Uwielbiam dyniową kawę, a ten wosk idealnie ją odzwierciedla. Jego aromatyczny zapach czuć już po samym powąchaniu go z opakowania. Bardzo kojarzy on mi się z jesienią oraz kolorowymi liśćmi spadającymi z drzew. Oprócz tego ma bardzo zachęcającą etykietę, która aż sama mówi "Zamów mnie, zamów mnie!" :D

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »