White Woods (Wosk) Expand

White Woods (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_WhiteWoods

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromatycznym połączeniu nut drzewnych woraz z delikatnymi zapachami korzennych przypraw oraz wyraźnymi miętowymi akcentami.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność35 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Anna N
(3/5)

White Woods przywodził na myśl las skąpany w mroźnym i śnieżnym klikacie. Wyczuwana mięta z dodatkiem pieprzu dodawała pikanterii przed rozpaleniem. Niestety czar prysł w momencie unoszenia się zapachu roztopionego wosku. Zamiast mrozu i świeżości była plucha i wilgoć, gdzieś tam z dodatkiem małej świeżości. Dałabym 1 gwiazdkę, są 3, bo zapach jest bardzo intensywny.

Cathy
(5/5)

Wosk White Woods należy do zapachów intensywnych. Wystarczy rozpalić go na zaledwie kilka minut, żeby całe pomieszczenie napełniło się jego aromatem. W wosku tym wyczuwam akordy drzewne połączone z miętą oraz przyprawami. Kompozycja ta przypomina zapach lasu zimą, z mroźnym powietrzem i śniegiem.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »