Fresh Air (Wosk) Expand

Fresh Air (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_FreshAir

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu kwiatów wodnych, owoców oraz jaśminu w połączeniu z drzewnym i słodkim piżmem, czyniącym ze świecy odurzające orzeźwienie świeżego powietrza.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(4/5)

Fresh air to oczywiście świeży zapach wprost z kominka, ale niech nie zmyli Was grafika rozchmurzającego się nieba po deszczu. Wyczuwalne tu również są wodne kwiaty, jaśmin oraz odrobina otulającego piżma. Dla mnie jest to zapach z rejsu łódką Allie i Noah z filmu Pamiętnik :)

Magdalena P.
(5/5)

Jest to zapach świeżego powietrza. Bardzo delikatny i uniwersalny zapach. Zapach jest rześki, świeży, wodny, ale też morski z lekkimi nutami kwiatowymi.

Kobiecy Żywioł
(4/5)

Ten zapach należy do dość intensywnych. Miłośniczki kwiatowych zapachów raczej będą rozczarowane. Zdecydowanie wyczuwalne są tu nuty mydła, być może płynu do płukania. Choć w tym wszystkim jest gdzieś na końcu wyczuwalna nuta świeżego nadmorskiego powietrza :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »