Apple Pie (Wosk) Expand

Apple Pie (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_ApplePie

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromatycznym zapachu świeżo upieczonej szarlotki.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Karolina G.
(5/5)

Bardzo wydajny wosk, odwzorowujący zapach dopiero co wyciągniętego z piekarnika, świeżego, aromatycznego ciasta z jabłkami. Odwiedzająca mnie znajoma była święcie przekonana, że upiekłam na jej wizytę szarlotkę :). Polecam i na pewno nie raz się na ten wosk skuszę :).

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »