Beachwood (Wosk) Expand

Beachwood (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_Beachwood

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu świeżej morskiej bryzy, subtelnego zapachu rajskich kwiatów oraz nuty mleka kokosowego i ananasa.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Odcienie Nude
(4/5)

Liczyłam, że będzie to zapach podobny do Beach Wood z Yankee Candle, niestety to kompletnie inna nuta. Kokosowa, lekka, przyjemna, wyczuwalna, ale nie jest przytłaczająca. Może jest tam coś drzewnego, ale to raczej wyczuwam siłą woli;) Jedną porcję wosku można palić kilka razy.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »