Fireside (Wosk) Expand

Fireside (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_Fireside

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle. Rozpal ogień i poczuj subtelny dym paleniska wraz z domieszką słodkich cytrusów. Raduj się tą chwilą przy cieple kominka.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(4/5)

Fajny waniliowo-cynamonowy zapach z cytrusowymi nutami. W tle czuć delikatne, dymne nuty ale one tylko dodają całemu zapachowi tajemniczości, nie są mocno wyczuwalne. Całość komponuje się bardzo fajnie.

Zakątek Rudej
(4/5)

Bardzo przyjemne połączenie wanilii z jakimiś cytrusami. Moc jak zwykle w przypadku Kringli - świetna.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »