Gold & Cashmere (Wosk) Expand

Gold & Cashmere (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_GoldCashmere

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu ciepłej, aromatycznej mieszanki słodkich cytrusów, kremowej wanilii oraz piżma w połączeniu z syropem klonowym i drzewem sandałowym.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Odcienie Nude
(4/5)

Świetny zapach na rozpoczęcie przygody z woskami. Jest delikatny, subtelny, bardzo elegancki. Wyczuwam w nim nuty babki cytrynowej, a nie czystej cytryny, co nadaje lekkiej słodyczy temu woskowi. Dla mnie to propozycja nie tylko na święta, a na każdy chłodniejszy wieczór.

Madlen
(5/5)

Mój ulubieniec. Bardzo ciepły, otulający i elegancki przytulasek. Jest w nim coś magicznego, co wprawia w zachwyt. MogłABYM mieć takie perfumy. Kuszące, romantyczne, idealne na wieczory z ukochanym! Uwielbiam przy nim rozpieszczać swoje zmysły!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »