Baby Powder (Wosk sojowy) Expand

Baby Powder (Wosk sojowy)

WoodWick

57099

Nowy

Delikatny zapach pudrowej wanilii, wiciokrzewu z dodatkiem róży.

Więcej szczegółów

Gdy delikatny zapach pudrowej wanilii, połączonego z nutą wiciokrzewu oraz słodkiej i romantycznej róży oplecie Twój salon, poczujesz się jak prawdziwa księżniczka czekająca na swojego ukochanego rycerza. A gdy ten rycerz przybędzie, wieczór zamieni się w romantyczne spełnienie marzeń. Kompozycja zapachowa zamknięta w wosku zapachowym Baby Powder złamie każde, nawet najtwardsze serce. Przygotuj się na niezapomniane emocje z woskiem zapachowym WoodWick®, który wypełni niespotykanym aromatem Twój dom. Nie czekaj na kwiaty od ukochanego - zapach płatków róż przecież jest w Twoim ukochanym zapachu, który drażni wszystkie zmysły - jest słodki, idealny i cudowny. Taki zapach koi też nerwy i uwalnia od stresu. Zapomnij się na chwilę w słodkiej wanilii, a będziesz szczęśliwa przez cały następny dzień. Odśwież swój umysł dzięki zapachowi idealnemu. Wosk sojowy idealnie nadaje się do zastosowania w kominkach zapachowych, a także podgrzewaczach. Uwolnij swoje marzenia, pragnienia i myśli nawet na 10 godzin.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »