Bakery Cupcake (Wosk sojowy) Expand

Bakery Cupcake (Wosk sojowy)

WoodWick

57251

Nowy

Słodka uczta – wilgotne, żółte ciasto ozdobione maślanym kremem.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

9,00 zł

brutto

Wosk sojowy BAKERY CUPCAKE na zawsze będzie kojarzył się ze wspomnieniami najcudowniejszych chwil spędzonych w rodzinnym domu, owianym ciepłem cudownej, magicznej atmosfery i słodkiego dzieciństwa, które jednoznacznie kojarzy się między innymi z niekończącym się oczekiwaniem na pyszne, matczyne, wilgotne, żółte ciasto ozdobione maślanym kremem. A teraz wyobraź sobie, że taki magiczny zapach wypełni Twoją ulubiona przestrzeń i wkradnie się w każdy zakamarek twoich zmysłów. Taki zapach będzie głęboki, przejmujący słodyczą i wywołujący niekiedy łzę słodkich wspomnień... pamiętasz te chwile, gdy Mama piekła ciasto? Gdy czekaliście z niecierpliwością i zaglądaliście do kuchni? Gdy wyjadaliście niezdrowe resztki jeszcze surowego ciasta? Przypomnij sobie te radosne dni z beztroskiego dzieciństwa spędzone z rodzeństwem i rodzicami. Przypomnij je sobie razem z woskiem WoodWick!

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe WoodWick to cudowne, zmysłowe kompozycje, które przywodzą na myśl najwspanialsze wspomnienia i zarazem świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący oraz nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Słodkie i przyprawy
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »