Beach Boardwalk (Wosk sojowy) Expand

Beach Boardwalk (Wosk sojowy)

WoodWick

57498

Nowy

Spacer po promenadzie: zapach bryzy morskiej, białego piasku oraz waniliowych gofrów pieczonych w nadmorskiej kawiarence.

Więcej szczegółów

Gdy uwolnisz aromat WoodWick - Beach Boardwalk zrozumiesz, dlaczego tak bardzo kochasz spacery po nadmorskiej promenadzie. Dlaczego tak cudownie spędza się czas nad morzem i dlaczego są to zawsze wyjątkowe i niezapomniane chwile. Poczuj zapach świeżej, orzeźwiającej i cudownie delikatnej, jak tchnienie - bryzy morskiej. Dotknij białego piasku, poczuj jego miękkość i delikatność. Zanurz w nim swoje stopy i zapomnij się na chwilę w zapachu słodkich waniliowych gofrów pieczonych w nadmorskiej kawiarence. Ten cudowny zapach zawsze już będzie Ci towarzyszył. Możesz go mieć w każdej chwili w swoim salonie, w łazience, czy w sypialni. Włóż wosk do zapachowego kominka, do podgrzewacza i zobacz, co się stanie, w jaki sposób zmieni się Twój dotychczasowy świat... Troski odejdą w niepamięć, a powrócą wspomnienia wspaniałych chwil... dotknij wspomnień z woskiem zapachowym WoodWick - Beach Boardwalk.

Czym są woski?

Woski WoodWick to kuszące i niecodzienne zapachy zamknięte w pojemniczku, w którym znajduje się oryginalny zapachowy wosk sojowy. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »