Bergamot & Basil (Wosk sojowy) Expand

Bergamot & Basil (Wosk sojowy)

WoodWick

57058

Nowy

Świeżo zerwana ogrodowa bazylia i liście herbaty to wyszukane połączenie dodające nowoczesnego akcentu klasycznemu aromatowi bergamotki.

Więcej szczegółów

Aromatyczna herbata zawsze dodaje sił witalnych i energii, sprawia też, że nasze życie staje się piękniejsze i pełniejsze, a poza tym ma wiele zalet zdrowotnych i doskonale wpływa nie tylko na nasze zmysły, ale i na zdrowie. Gdy jednak nie masz czasu na wypicie herbaty, zawsze możesz z powodzeniem zanurzyć się w zapachu wosku sojowego WoodWick - Bergamot & Basil. Zapach bergamotki kojarzy się z energizującą i pachnącą świeżością herbatą earl grey. Świeżo zerwana ogrodowa bazylia pachnie przede wszystkim wiosną i przynosi ukojenie zmysłom, odstresowuje, a liście herbaty sprawią, że Twoje pomieszczenie zapachnie witalnością, a Ty nabierzesz energii do życia. Odmień swoje wnętrze i zaproś herbaciany, świeży zapach do swojego domu, i zasmakuj nie tylko w angielskiej five o'clock. Poczuj energię i wspomnij wszystkie dobre chwile z Twojego życia. I zacznij działać z pełną energią. Ten wiosenny, świeży zapach pomoże Ci we wszystkim, co sobie zaplanujesz! To dobry duszek Twojego działania i podejmowanych decyzji.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »