Berry Sorbet (Wosk sojowy) Expand

Berry Sorbet (Wosk sojowy)

WoodWick

57374

Nowy

Zapach dojrzałych na letnim słońcu borówek zmieszanych z delikatnym kremem śmietankowym.

Więcej szczegółów

Wosk zapachowy WoodWick - Berry Sorbet to unikalna kompozycja zapachu dojrzałych na letnim słońcu borówek. A jak borówki smakują najlepiej? Oczywiście te, które zostaną zmieszane z delikatnym kremem śmietankowym. Zapach borówek i śmietany przepełnia słodyczą unikalnych aromatów nie tylko pomieszczenie, do którego zostanie zaproszony, ale działa na wszystkie zmysły jednocześnie przenosząc nas do lasu pełnego zapachu, świeżości i przygody oraz radości przebywania na łonie dzikiej natury. Las daje nam poczucie szczęścia, pozwala szaleć endorfinom i jednocześnie wyzwala radość. Wosk sojowy jest trwały. Topi się, uwalniając powoli niezwykłe aromaty przez całe 10 godzin... Włóż zapach do kominka zapachowego lub do podgrzewacza i rozpal swoje zmysły słodyczą borówek ze śmietaną, pobudź kubki smakowe i ciesz się niezwykłością atmosfery wywołanej zapachem tego niezwykłego swoją prostotą przepysznego deseru. A może zapach zainspiruje Cię do upieczenia ciasta i zaproszenia przyjaciół? Sprawdź to koniecznie.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika http://kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com/
(5/5)

Dosłownie pachnie jak sorbet owocowy ze śmietankową/waniliową nutką w tle. Moc zmiksowanych owoców lata - borówki,jeżyny,maliny i poziomki skropione bitą śmietaną. Mniam!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »