Birchwood (Wosk sojowy) Expand

Birchwood (Wosk sojowy)

WoodWick

57497

Nowy

Nuty drzewne brzozy z dodatkiem drzewa różanego, akordów zielonych traw i ambry.

Więcej szczegółów

Wosk zapachowy WoodWick - Birchwood to niezwykłe połączenie nuty drzewnej brzozy z dodatkiem drzewa różanego. W kompozycji znajdują się także akordy zielonych traw i ambry. Wosk sojowy WoodWick - Birchwood przypomina zapach późnej wiosny lub dojrzałego lata. Jest odrobinę ciężki, ale jednocześnie wyraża pełnię i wkracza w świat zmysłów bogactwem różnorodnych, aromatycznych nut. Przywodzi na myśl mnóstwo niezwykłych kolorów, świeżości i elegancji. Doskonale podkreśli atmosferę eleganckiego przyjęcia i pozwoli gościom zachłysnąć się wyjątkowym gustem domowników. To doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi oryginalne zapachy, kto nie boi się ryzykować i eksperymentować, dla kogoś, kto potrafi bawić się wyrafinowanym stylem. Ten zapach jest dla wyjątkowej osoby - zmysłowej i ciekawej świata. Aromat świetnie nadaje się do salonu, podkreśli bowiem jego klimat i wyzwoli pozytywne emocje. Jest znakiem, który powinien pojawić się w życiu każdego z nas. Jego unikatowa kompozycja będzie nam towarzyszyć przez okrągłe 10 godzin.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Odcienie Nude
(5/5)

Bardzo przyjemny wosk! Uniseks, ciężkawy, ale jednocześnie świeży. Nie wyczuwam w nim żadnej różanej nuty. Jest elegancki, nie tylko na zimę:)

Acne skin
(5/5)

Zapach jest kojący, delikatny, wprawiający w pogodny nastrój, ale jednocześnie ma w sobie dostojność i wyrafinowanie. Po rozpuszczeniu wosku, po pomieszczeniu roznoszą się drzewne akordy okraszone ciepłą nutą ambry oraz rześkimi trawami. Zapachy te równoważą się i stanowią przyjemne połączenie.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »