Cedar (Wosk sojowy) Expand

Cedar (Wosk sojowy)

WoodWick

57084

Nowy

Owoce lasu i zielone zioła na bazie czerwonego drewna cedrowego, piżma i drzewa sandałowego.

Więcej szczegółów

Wosk zapachowy WoodWick - Cedar jest wykonany z wosku sojowego. Wosk sojowy jest trwały i przez dziesięć godzin wnosi do twojego życia wyjątkowy zapach owoców leśnych i zielonych, świeżych ziół... Te wyjątkowe zapachowe akcenty znajdują się na bazie czerwonego drewna cedrowego, dość ciężkiego, ale jakże zmysłowego piżma i drzewa sandałowego. Piżmo jest składnikiem wielu bardzo eleganckich i cennych perfum, dlaczego więc nie wprowadzić na stałe tego aromatu do swojego życia? Dlaczego nie wtopić się w zapach drzewa sandałowego i świeżego cedru? Dlaczego nie przypomnieć sobie wędrówek leśnych w poszukiwaniu pachnących jagód, malin czy leśnych poziomek? W lesie wszystko pachnie inaczej... Dlaczego więc nie pomieszać egzotycznych nut zapachowych ze swojskimi owocami leśnymi? Taka kompozycja jest naprawdę urocza i doskonale podkreśla wieloznaczność aromatów, ich terapeutyczne działanie na każdego z nas, dotyk ich piękna i wyczucie smaku. 10 godzin pełnego zapachu w kominku zapachowym lub w podgrzewaczu.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »