Cinnamon Chai (Wosk sojowy) Expand

Cinnamon Chai (Wosk sojowy)

WoodWick

57104

Nowy

Zrelaksuj się z ciepłym, odprężającym aromatem pikantnego cynamonu i bogatymi nutami wanilii.

Więcej szczegółów

Wosk sojowy WoodWick - Cinnamon Chai to relaksujący zapach ciepłego, bardzo odprężającego aromatu pikantnego, ale jednocześnie przepełnionego egzotyczną słodyczą, ciepłego cynamonu i bogatymi nutami słodkiej wanilii. Cynamon i wanilia przywodzą na myśl dalekie, egzotyczne krainy, przygody, których tak bardzo nam brakuje w życiu codziennym. Oplatają naszą duszę pragnieniami wyrwania się z codziennej rutyny, spakowania plecaka i ruszenia w drogę - daleką czy bliską, w drogę ku słońcu, przygodzie... I ruszaj wraz z nimi w nieznane, odkrywaj egzotyczne lądy, kochaj to, czego nigdy nie kochałeś...oddaj się marzeniom. Zdobywaj niezdobyte szczyty, pokonuj góry, których nigdy nie pokonałeś... Słodycz i gorycz zawsze idą w parze, więc poprzez ten zapach możesz zrozumieć własne uczucia. Spójrz, jak aromat oplata Twoje zmysły, jak pcha Cię do przodu, jak oplata delikatnym dotykiem czegoś, co jest niedopowiedziane, ale jednocześnie bardzo przyjemne w całej swojej wielkiej tajemniczości.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »