Coconut (Wosk sojowy) Expand

Coconut (Wosk sojowy)

WoodWick

57070

Nowy

Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa oraz delikatny waniliowy krem budzą wspomnienia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

9,00 zł

brutto

Usiądź w fotelu i wyobraź sobie plaże Karaibów... Turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego, biały piasek, urokliwą, pełną życiodajnej siły egzotyczną zieleń, kolorowe ptaki, malutkie kolibry i papugi... Przenieś się do tego raju na chwileczkę, na momencik i zapomnij o szarości dnia codziennego. Niech wosk sojowy WoodWick - Coconut przeniesie Cię na chwilę do świata z Twoich marzeń pełnego niekończącego się lata i zapachów - słodkich i cudownych, potrafiących zawładnąć każdym zmysłem i każdą komórką Twojego ciała. Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa i delikatny melanż waniliowego kremu przyprowadzą słodkie wspomnienia lub marzenia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża nawet w środku srogiej zimy. Oplotą jednocześnie Twoje ciało ciepłem i sprawią, że odejdą w niepamięć wszelkie troski dnia codziennego. Zanurz się w pięknie czegoś, co jest nieosiągalne lub bardzo odległe. Przywołaj na myśl lato, ciepłe kąpiele i beztroski czas wakacyjnych podróży. Niech zapach WoodWick - Coconut wkroczy do Twojego życia.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Rześkie
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.