Coconut (Wosk sojowy) Expand

Coconut (Wosk sojowy)

WoodWick

57070

Nowy

Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa oraz delikatny waniliowy krem budzą wspomnienia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża.

Więcej szczegółów

Usiądź w fotelu i wyobraź sobie plaże Karaibów... Turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego, biały piasek, urokliwą, pełną życiodajnej siły egzotyczną zieleń, kolorowe ptaki, malutkie kolibry i papugi... Przenieś się do tego raju na chwileczkę, na momencik i zapomnij o szarości dnia codziennego. Niech wosk sojowy WoodWick - Coconut przeniesie Cię na chwilę do świata z Twoich marzeń pełnego niekończącego się lata i zapachów - słodkich i cudownych, potrafiących zawładnąć każdym zmysłem i każdą komórką Twojego ciała. Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa i delikatny melanż waniliowego kremu przyprowadzą słodkie wspomnienia lub marzenia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża nawet w środku srogiej zimy. Oplotą jednocześnie Twoje ciało ciepłem i sprawią, że odejdą w niepamięć wszelkie troski dnia codziennego. Zanurz się w pięknie czegoś, co jest nieosiągalne lub bardzo odległe. Przywołaj na myśl lato, ciepłe kąpiele i beztroski czas wakacyjnych podróży. Niech zapach WoodWick - Coconut wkroczy do Twojego życia.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

MangoMania
(5/5)

Wosk pełen kokosowego akcentu. Wraz z soczystym ananasem i kremem waniliowym tworzą niesamowitą kompozycję. Jest ona świeża, wakacyjna, odpowiednia na ten czas.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »