Coconut (Wosk sojowy) Expand

Coconut (Wosk sojowy)

WoodWick

57070

Nowy

Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa oraz delikatny waniliowy krem budzą wspomnienia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Usiądź w fotelu i wyobraź sobie plaże Karaibów... Turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego, biały piasek, urokliwą, pełną życiodajnej siły egzotyczną zieleń, kolorowe ptaki, malutkie kolibry i papugi... Przenieś się do tego raju na chwileczkę, na momencik i zapomnij o szarości dnia codziennego. Niech wosk sojowy WoodWick - Coconut przeniesie Cię na chwilę do świata z Twoich marzeń pełnego niekończącego się lata i zapachów - słodkich i cudownych, potrafiących zawładnąć każdym zmysłem i każdą komórką Twojego ciała. Woda kokosowa, kawałki świeżego kokosa i delikatny melanż waniliowego kremu przyprowadzą słodkie wspomnienia lub marzenia rozgrzanego słońcem, egzotycznego wybrzeża nawet w środku srogiej zimy. Oplotą jednocześnie Twoje ciało ciepłem i sprawią, że odejdą w niepamięć wszelkie troski dnia codziennego. Zanurz się w pięknie czegoś, co jest nieosiągalne lub bardzo odległe. Przywołaj na myśl lato, ciepłe kąpiele i beztroski czas wakacyjnych podróży. Niech zapach WoodWick - Coconut wkroczy do Twojego życia.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

MangoMania
(5/5)

Wosk pełen kokosowego akcentu. Wraz z soczystym ananasem i kremem waniliowym tworzą niesamowitą kompozycję. Jest ona świeża, wakacyjna, odpowiednia na ten czas.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »