Cranberry Cider (Wosk sojowy) Expand

Cranberry Cider (Wosk sojowy)

WoodWick

57079

Nowy

Klasyczna żurawina z dodatkiem jabłka i przypraw korzennych uświetniają ten borówkowy cydr.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Wosk sojowy WoodWick - Cranberry Cider to zmysłowa mieszanka zapachu klasycznej, świeżej żurawiny z dodatkiem jabłka oraz ostrych przypraw korzennych i borówkowego cydru. Jest to zapach nie tyle oryginalny, co na pewno bardzo elegancki, który może uświetnić nawet najbardziej wyszukane przyjęcie. Ociepli atmosferę rodzinnego spotkania, odświeży wspomnienia i przyniesie radość dla wszystkich. Pogodzi skłóconych, rozweseli i stanie się namiastką pełnej radości. Przywołaj dobrego ducha do domu. Zaproś do spotkania cierpkie owoce z korzennymi przyprawami i spraw, by przy ich pomocy zniknęły wszelkie troski. Ten zapach to zapach energii, zaproszenie do działania - ostrego, stanowczego podejmowania dobrych dla siebie decyzji, wyzwań, spełniania marzeń. Korzenne przyprawy pobudzą zmysły smaku, spowodują, że poczujesz się lepiej i jaśniej spojrzysz na życie. Ten zapach odpycha depresję, stawiając ją do kąta i zapala światło. W Twoim życiu zaświeci znowu słońce. Pozwól tylko odpocząć Twoim zmysłom przy tym niezwykłym zapachu.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Owocowe
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.