Dreamsicle Daydream (Wosk sojowy) Expand

Dreamsicle Daydream (Wosk sojowy)

WoodWick

57499

Nowy

Aksamitny pomarańczowy sorbet i krem waniliowy przywoła wspomnienie przepysznego deseru minionego lata.

Więcej szczegółów

Przez 10 godzin każdego dnia możesz zatopić się w zapachu, który przywodzi wspomnienia lekkich, letnich deserów pełnych słońca i słodyczy. Wosk sojowy WoodWick - Dreamsicle Daydream to unikalna kompozycja zapachu aksamitnych pomarańczy i słodkiej wanilii. A pomarańczowy sorbet oraz krem waniliowy przywoła na pewno wspomnienie przepysznego deseru z minionego lata. Ten zapach powinien na stałe znaleźć się w Twoim mieszkaniu podczas zimowych wieczorów. Przyniesie bowiem ciepłe wspomnienia i sprawi, że każdy dzień nie będzie już tak krótki i szary, ale stanie się początkiem drogi w stronę słonecznego i bardzo ciepłego lata. Posmakuj zapachu, który spowoduje, że z przyjemnością zjesz deser pełen słońca i radości, a jedzenie to przyjemność, a przyjemność to radość życia. Pozwól więc swoim zmysłom zadecydować, co jest dla Ciebie najlepsze. Rozpieszczaj się zmysłowym zapachem słodkich owoców i eleganckiej wanilii. Pokochaj zmysłowy świat wszelkich deserów. Skuś się na odrobinę słodyczy.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(5/5)

Przepiękny, mocno pomarańczowy aromat z waniliowym podbiciem.

MangoMania
(5/5)

Pomarańczowe soczyste nuty z waniliowym dodatkiem dają pełną radość. W obecności tego zapachu chce się śmiać nie ma mowy o złym humorze.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »