Fireside (Wosk sojowy) Expand

Fireside (Wosk sojowy)

WoodWick

57106

Nowy

Nasz popisowy aromat równoważący naturalny zapach ambry, wetiwery i piżma – idealnie uchwycona esencja przytulnego wieczoru przy rozgrzewającym ogniu.

Więcej szczegółów

Wosk sojowy WoodWick - Fireside to unikatowe połączenie oryginalnych, pełnych naturalności aromatów. Kompozycja zawiera równoważący naturalny zapach ambry, wetiwery i piżma. Wszystko to sprawiło, że została idealnie uchwycona esencja przytulnego i bardzo ciepłego wieczoru spędzonego przy rozgrzewającym ogniu. Ambra przywołuje na myśl gorące bursztyny - ich cudna barwa zamyka w sobie promienie słoneczne i gorący ogień. Spójrz na palący się kominek, czy ogień i bursztyn to nie jest to samo? Dodaj do nich ten zmysłowy zapach Fireside, a Twój wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy. Zacznij marzyć i marzeniami przepełniać swoje zmysły. Dotknij tego, co jest niedotykalne i poznaj swoje wnętrze rozpalone egzotycznym ogniem. Niech moc aromatu sprawi, że Twoje życie nabierze koloru, pasji, a każdy zimny wieczór zamieni się w ognisty deszcz przepełniony złotymi refleksami płynącymi z bursztynów. A piżmo niech podrażni zmysły swoją elegancją i pełnym zmysłowości aromatem. Podaruj sobie odrobinę luksusu na co dzień.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »