First Crush (Wosk sojowy) Expand

First Crush (Wosk sojowy)

WoodWick

57490

Nowy

Specjalne połączenie, które oddaje niewinność pierwszej miłości poprzez soczystość rozgniecionych porzeczek i poziomek.

Więcej szczegółów

Pamiętasz swoją pierwszą miłość? Pierwszy dotyk? Pierwszy pocałunek? Pamiętasz te motyle w Twoim brzuszku? Czy pamiętasz, co wtedy działo się w Twoim sercu? Spojrzenia...ukradkowy dotyk dłoni...pierwsza róża... Wszystko to było tak bardzo czarujące i niewinne. Bo przecież tak wygląda pierwsza miłość, pierwsze zauroczenie i świat pełen najważniejszych i najmocniejszych w życiu emocji. Ten świat możesz odzyskać, możesz ponownie odkryć to uczucie - czyste i niewinne, ale jakże silne. Poznaj więc wosk sojowy WoodWick - First Crush. Jest to specjalne połączenie zapachów, które oddaje niewinność pierwszej miłości. Poznaj więc i zachowaj na dłużej soczystość rozgniecionych, czerwonych porzeczek i słodycz wiosennych pierwszych poziomek. Daj się jeszcze raz ponieść uczuciom i zakochaj się w zapachu pełnym prostych, ale jakże wymownych aromatów. Żyj pełnią życia i zaproś do niego nową miłość, oddaj się jej i powiedz, że Twoje drzwi do serca są już otwarte. Wdychaj zapach i zakochaj się w nim bezpowrotnie, bez pamięci.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika http://kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com/
(5/5)

Śliczny, dziewczęcy i owocowy. Poziomkowo- porzeczkowy. Moc bardzo dobra. Jest słodko i owocowo czyli tak jak lubie :)

(4/5)

na sucho' mi się podoba, bo jest słodki, owocowy i bardzo soczysty. Po zapaleniu liczyłam na to, że będzie intensywniejszy i owoce się wybiją. Niestety troszkę mnie rozczarował, bo stał się jakby mdły i cięższy niż wcześniej.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »