Fresh Flowers (Wosk sojowy) Expand

Fresh Flowers (Wosk sojowy)

WoodWick

57376

Nowy

Zapach kwitnących kwiatów z dodatkiem musującego grejpfruta i białego drewna.

Więcej szczegółów

Wosk sojowy WoodWick - Fresh Flowers to unikatowa kompozycja zapachu wiosennych, kwitnących kwiatów z dodatkiem świeżego i energetyzującego, a także musującego grejpfruta i białego drewna. Ta kompozycja aromatów jest bardzo oryginalna, zawsze przywodzi na myśl pierwsze skojarzenie z niekończącym się pięknem natury. Co kwiaty mają w sobie takiego, że zawsze są piękne i zawsze się je kocha? Czy to sprawia ich nieskończoność kolorystyczna, czy też może ujmujący zapach - niepowtarzalny, oryginalny, delikatny? Czy może wyjątkowa delikatność płatków, którymi można się otulić, na których postawienie nagiej stopy jest po prostu wielką, zmysłową przyjemnością? Tego nie wie nikt. Kwiaty zachwycają swoim życiem. Są kruche, a jednocześnie silne. Są po prostu pięknem natury, jej esencją. Zanurz się więc w ich zapachu, w ich świeżości, wdychaj egzotyczny zapach grejpfruta i ostrą woń białego drewna. Świeżość sprawi, że Twoje życie nabierze barw i energii do działania. Wstań i walcz o siebie.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »