Green Tea & Lime (Wosk sojowy) Expand

Green Tea & Lime (Wosk sojowy)

WoodWick

57061

Nowy

Relaksująca natura ciepłej, zielonej herbaty zaparzonej z nutami odmładzającej mięty i limonki.

Więcej szczegółów

Zielona herbata wpływa na człowieka nie tylko swoim niezwykłym smakiem i ogromnymi właściwościami prozdrowotnymi, ale także swoim zapachem, który ma olbrzymie znaczenie w aromaterapii. Dlatego WoodWick stworzył unikatowe połączenie relaksującej natury ciepłej, zielonej herbaty zaparzonej z nutami odmładzającej mięty i limonki. Zielona herbata wycisza i uspokaja wszystkie zmysły. Mięta zaś przynosi odświeżenie. Natomiast limonka pobudza do działania. Wszystko to czyni, że czujemy się zrelaksowani, silniejsi, a zapach staje się naszą wewnętrzną zaporą przed złymi wpływami czegoś ze świata zewnętrznego, broni nas i wzbudza w nas energię buntownika. Zrelaksuj się i poczuj siłę zawartą w oryginalnym zapachu WoodWick - Green Tea & Lime. Wykorzystaj zapach i zrób coś dla siebie oryginalnego. Pozwól ponieść się magii aromatów zamkniętych w zielonej herbacie, limonce i mięcie. Ten zapach został stworzony po to, by świat był bardziej kolorowy i zielony.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Elf Naczi
(5/5)

Nadchodzi wiosna, czyli pora roku, która kojarzy się nam ze świeżością, rześkim powietrzem i zapachem wracających do życia roślin. Z tym kojarzy mi się ten wosk - z ogrodem pełnych kwiatów, koszem cytrusów na stole i zieloną herbatą w ręce. Nie tylko aromat, ale i sam zapach napawa optymizmem. Jest dobrze wyczuwalny, ale nie drażni nawet wrażliwych nosów. Mój hit!

Dominika Kaleta kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Rewelacyjne połączenie limonki z zieloną herbatą, całość wprowadza do pomieszczenia orzeźwienie . Troszkę otula, mocno orzeźwia, bardzo uniweresalny zapach, dobry na prezent lub do palenia przy gosciach

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »