Havana Nights (Wosk sojowy) Expand

Havana Nights (Wosk sojowy)

WoodWick

57491

Nowy

Ucieczka w gorącą letnią noc w kubańskim raju: zapach liści tytoniu, czarnej orchidei i świeżej limonki.

Więcej szczegółów

Kubańska salsa nie jest wcale tak porywająca jak zapach WoodWick - Havana Nights. To prawdziwa ucieczka w gorącą letnią noc. Ucieczka w porywającym, gorącym kubańskim raju. Poznaj więc aromat liści tytoniu, czarnej orchidei i świeżej limonki. Zatrać swoje zmysły w kubańskich rytmach, poznaj znaczenie słów Kuba - wyspa jak wulkan gorąca i rozpocznij marzenia w karaibskim rytmie przepełnionym uśmiechem i radością płynącą w egzotycznych rytmach. Wybierz się na uliczne tańce w kubańskiej Havanie i poznaj temperament Kubańczyków. Ciesz się życiem i radością. Wosk sojowy WoodWick - Havana Nights zaprowadzi Cię na Karaiby byś mógł poznać jedno z najpiękniejszych miast świata, które zachwyca architekturą, historią i niesamowitymi drinkami. Dodaj do tego kubańskie cygara i zatop się w aromacie tytoniu, niezwykłej, słodkiej orchidei oraz orzeźwiającej limonki. Egzotyka jest w zasięgu Twojej ręki, w zaciszu Twojego nieskazitelnego domu... a może wybierzesz się na Kubę?

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »