Lavender Spa (Wosk sojowy) Expand

Lavender Spa (Wosk sojowy)

WoodWick

57492

Nowy

Odtwórz dzień w Spa z relaksującym zapachem lawendy i eukaliptusowych olejków esencjonalnych.

Więcej szczegółów

SPA czyli leczenie przy pomocy wody, ale i zapachu. W SPA Bardzo często wykorzystuje się aromaterapię ze względu na jej udokumentowane działanie lecznicze i terapeutyczne w stanach nie tylko chorobowych, ale i emocjonalnego napięcia, dlatego warto w domu mieć swoje własne SPA lub nawet jego wspomnienie zachowane na dłużej. Takim swoistym SPA jest zapach WoodWick - Lavender Spa, który pomoże z pewnością odtworzyć emocjonujący dzień dla ciała i ducha, czyli dzień w Spa połączony z relaksującym zapachem lawendy i eukaliptusowych olejków esencjonalnych. Przypomnij sobie ten moment, gdy oplotły Cię cudowne zapach kojącej lawendy i orzeźwiającego eukaliptusa, gdy odpłynęły wszelkie troski w nieznane, a Twój uśmiech zagościł na dłużej. Poznaj więc kojącą moc unikatowej kompozycji zapachu i zanurz się w jej terapeutycznym działaniu. Poznaj moc lawendy i eukaliptusa. Wejdź w swoje wnętrze i zacznij działać, odkładając troski na później. Ten zapach jest dla Ciebie wyrocznią i pomocą.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »