Lemongrass (Wosk sojowy) Expand

Lemongrass (Wosk sojowy)

WoodWick

57114

Nowy

Trawa cytrynowa: świeży zapach słodkiej trawy z nutami skórki z cytryny.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

9,00 zł

brutto

Kompozycja wosku sojowego Lemongrass, przypomina w swym bukiecie niesamowite i urzekające plenery śródziemnomorskie. Tak, to właśnie południowy obszar Europy jest miejscem, w którym ów przepiękny zapach łączy się z niesamowitym, gorącym klimatem Południa.

Kompozycja Lemongrass, jest jak powrót w te strony. Jak połączenie zapachu śródziemnomorskiej trawy cytrynowej, z łagodną bryzą Morza Śródziemnego. Jest jak świeży oddech, otaczający nas swym niesamowitym, urzekającym powiewem, niczym dłonie i oddech kochanka po upojnej nocy.

Wosk sojowy Lemongrass, w swoim niebagatelnym zapachu sprawia, że zaczynamy się przenosić w miejscu. Nagle, odbywamy magiczną podróż do gorących krain Południa, by móc ekscytować się niczym nie skrępowanym pięknem i niesamowitym efektem, jaki daje połączenie trawy cytrynowej i skórek cytryny.

Lemongrass, to kompozycja dla ludzi niebagatelnych, kochających podróże i śródziemnomorską kulturę. To propozycja dla umysłów otwartych, przesiąkniętych wrażliwością i pięknem.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Rześkie
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.