Lilac (Wosk sojowy) Expand

Lilac (Wosk sojowy)

WoodWick

57066

Nowy

Kolorowy i wonny bez przepełniający swoim sielskim aromatem popołudniowe powietrze.

Więcej szczegółów

Popołudnie to pora magiczna. Powoli kończymy swoje obowiązki, spoglądamy w niebo, gdzie słońce powoli zbliża się do widnokręgu i wreszcie - siadamy z naszymi znajomymi do wspólnych pogawędek.

Wosk sojowy Lilac sprawi, że w naszych nozdrzach eksploduje zapach popołudniowej sjesty. Nagle otaczająca nas rzeczywistość zacznie zwalniać. Dookoła, zaczną rozkwitać przepiękne kwiaty bzu, napełniające otaczającą nas przestrzeń swoim nieziemskim aromatem. W jednej chwili, przeniesiemy się do tajemniczego ogrodu, rozpieszczającego nasze zmysły słodkim zapachem tych niesamowitych, fioletowych kwiatów.

Wosk Lilac, to również potęga relaksu. Nie takiego, który mają nam zaoferować zakupy w supermarkecie, lecz takiego, który stanie się czymś na wzór duchowego kathersis - prawdziwego oczyszczenia zarówno świadomości, jak też naszej duszy i ciała.

Wosk zapachowy Lilac, jest przeznaczony dla wszystkich, którzy marzą o chwili wytchnienia w trakcie codziennego zgiełku i dla wszystkich, którzy kochają naturę i piękno.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Acne skin
(5/5)

Uwielbiasz zapach bzu w momencie, kiedy dni zaczynają być przyjemnie ciepłe? Ja go wręcz uwielbiam. Niestety niespotykane są kosmetyki w tym zapachu, więc idealną alternatywą są świece i woski zapachowe. Ich forma jest wygodna, pali się je z łatwością a zapach unosi się po pomieszczeniu bardzo długo, nawet po dwukrotnym zapaleniu tej samej części wosku.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »