Linen (Wosk sojowy) Expand

Linen (Wosk sojowy)

WoodWick

57135

Nowy

Relaksujący zapach czystej pościeli, suszonej delikatnym, letnim wiatrem.

Więcej szczegółów

Wosk zapachowy Linen to kompozycja, która sama w sobie jest świeżością. Zachłyśnięcie się tym zapachem, przywodzi na myśl relaks wśród świeżej i pachnącej pościeli.

Wosk Linen, to prawdziwa perełka wśród wosków zapachowych. Niesamowity zapach, wspaniałe doznania... to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdy wdech tego niesamowitego aromatu, przywiedzie nam na myśl beztroskie chwile relaksu i prawdziwego spokoju, który mógłby trwać wiecznie.

Wosk sojowy Linen, to nie tylko świeży aromat, przypominający nam relaksacyjne chwile spędzone w naszym łóżku. To także niezwykłe doznania, oczyszczające nasz organizm ze wszystkiego, co ma chociażby najmniejszy cień zmęczenia. Linen, pozwoli nam jeszcze raz wejść w atmosferę bezgranicznego relaksu, którego nic nie jest w stanie zagłuszyć. Relaksu, którego nie zapomnimy do końca naszego życia.

Bukiet Linen, to kompozycja stworzona właśnie dla takich osób, które cenią sobie chwile wypoczynku i relaksu. Od tej pory, już zawsze znajdziesz czas na wypoczynek, nawet nie przerywając swoich codziennych obowiązków.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Odcienie Nude
(5/5)

Najpiękniejszy praniowy zapach! Jest świeży, czysty, ale ma w sobie nieco słodszą i kwiatową nutę. Jest też odrobinę elegancki. Najlepszy zapach prania jaki miałam:)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »