Marionberry (Wosk sojowy) Expand

Marionberry (Wosk sojowy)

WoodWick

57479

Nowy

Słodki i soczysty zapach dzikich jeżyn.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Marionberry, to kompozycja zapachowa, która jest niczym wypad do lasu w czasach naszego dzieciństwa. Każde zachłyśnięcie się tym niesamowitym zapachem, jest niczym zerwanie świeżych jeżyn i powolne rozkoszowanie się ich smakiem i zapachem.

Wosk sojowy Marionberry to wosk, który z powodzeniem przeniesie nas do niesamowitej krainy, jaką jest las - ulubione miejsce naszych dziecięcych zabaw. Woń ta, przypomni nam nie tylko zapach i smak owoców lasu, ale też dotyk kory otaczających nas drzew, charakterystyczny zapach roztaczającego się wokół igliwia, czy też - odgłos zwierząt, przemykających tu i ówdzie dookoła nas.

Dzięki Marionberry, przypomnimy sobie jak po raz pierwszy odczuliśmy na naszych twarzach podmuch świeżego, leśnego wiatru i jak po raz pierwszy usłyszeliśmy szelest otaczających nas liści. Jednym słowem - piękno, świeżość i harmonia, jakiej doświadczaliśmy podczas naszych dziecięcych eskapad.

Marionberry, to kompozycja przeznaczona dla wszystkich, którzy kochają naturę i związaną z nią harmonię otaczającego nas świata.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »