Patchouli (Wosk sojowy) Expand

Patchouli (Wosk sojowy)

WoodWick

57293

Nowy

Klasyczny zapach paczuli z odrobina słodkiej wanilii i prawdziwej ambry.

Więcej szczegółów

Patchouli, to niesamowita kompozycja zapachowa, nierozerwalnie złączona z azjatyckimi, dzikimi klimatami. Niesamowity aromat tego wosku sprawi, że już za pierwszym razem przeniesiemy się w niesamowity i niepowtarzalny świat dzikiej Azji.

Pierwszy kontakt z tym przepięknym aromatem sprawi, że poczujemy się niczym rodowici mieszkańcy południowo - wschodniej Azji, słysząc jednocześnie otaczający nas szmer lokalnych dialektów, tak niezrozumiałych dla przeciętnego Europejczyka.

Wosk sojowy Patchouli sprawi, że nasze nozdrza wypełnią się zapachem azjatyckich potraw a nasze usta - zakosztują dzikiej, pikantnej i słodko - kwaśnej kuchni Dalekiego Wschodu. Dzięki aromatowi Pattchouli, poczujemy na własnej skórze niesamowity klimat Azji. Takich doznań, nie da nam żadna kuchnia chińska czy azjatycka restauracja. Żeby zrozumieć Azję, trzeba ją poczuć na własnych zmysłach - taką, jaką ona jest.

Zapach jest skierowany dla wszystkich, którzy odczuwają sentyment wobec dalekowschodniej kultury i dla wszystkich, którzy chcą ją poznać własnymi zmysłami.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »