Pear Cider (Wosk sojowy) Expand

Pear Cider (Wosk sojowy)

WoodWick

57060

Nowy

Soczysta gruszka i rozgrzewający imbir z dodatkiem goździków i wanilii w lekko musujący cydrze.

Więcej szczegółów

Oryginalne połączenie goździków, cydru i wanilii, już samo w sobie przynosi skojarzenia z niesamowitymi, egzotycznymi klimatami. Nic w tym dziwnego - już pierwsze zanurzenie się w tym interesującym aromacie sprawia, że zaczynamy przenosić się gdzieś na dalekie, tropikalne wyspy.

Odrobina cydru, pozwala nam na większą dawkę szaleństwa, które choć coraz pikantniejsze, nagle zostaje złagodzone i osłodzone przez nutkę wanilii. Całość, jest delikatnie okraszona aromatem imbiru, który podkreśla egzotykę tego niezwykłego zapachu.

Wosk sojowy Pear Cider wzmaga w nas tęsknotę za niecodziennymi, rajskimi klimatami. Gdzieś tam daleko, słyszymy rytmiczne uderzenia fal o znajomy nam brzeg. Jeszcze dalej, możemy usłyszeć a nawet poczuć aromat okolicznych kawiarni i restauracji, serwujących swoim Klientom potrawy, okraszone rodzimymi, egzotycznymi przyprawami.

Wosk Pear Cider, jest stworzony dla tych osób, które wręcz kochają egzotykę i nie boją się oryginalnych i często nieprzewidywalnych połączeń smakowych, aromatycznych i kulinarnych.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(5/5)

Perfekcyjne połączenie zapachu cydru i słodyczy bez wyczuwalnego aromatu alkoholu oraz przesłodzenia.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »