Pineapple (Wosk sojowy) Expand

Pineapple (Wosk sojowy)

WoodWick

57069

Nowy

Ożywczy i soczysty ananas oraz nektar kokosowy z odrobiną świeżej gruszki pozwolą zaznać prawdziwie odświeżającej, egzotycznej przygody.

Więcej szczegółów

Kompozycja egzotyczna Pineapple, jest niczym wyjazd na równikowe, egzotyczne wyspy. Bukiet Pineapple, daje nam możliwość poznania dotąd nieznanych smaków egzotycznego świata. Wystarczy raz poczuć aromat wosku sojowego Pineapple, by momentalnie odlecieć w egzotykę. Tylko kilka chwil dzieli nas od beztroskiej zabawy na egzotycznej plaży, spijania mleczka kokosowego i jedzenia wraz z przyjaciółmi egzotycznych owoców.

Wystarczy jeden krok, by poczuć lekką, poranną bryzę, płynącą wprost z nad Oceanu Spokojnego. Aromat zamknięty w wosku Pineapple, łączy w sobie świeżość oceanicznej bryzy, aromat płynący z lokalnej, egzotycznej kuchni i smak naturalnych, egzotycznych owoców a nie takich, które możemy znaleźć w każdym supermarkecie.

Wosk sojowy Pineapple, to również smak prawdziwych wakacji. Takich, na których zapominasz o całym, otaczającym świecie. Wakacji, na których niezakłócony relaks, to pierwsze i ostatnie przykazanie.

Wosk Pineapple, jest stworzony dla wszystkich, którzy kochają wakacje. I dla wszystkich, którym ich najbardziej brakuje.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

MangoMania
(5/5)

Wakacyjny wosk z komponentami egzotycznych owoców: kokosa i ananasa + szczypta dojrzałej gruszki. Przywołuje zbliżające się wakacje. Wosk lekki, powiewny i nastrojowy:)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »