Pure Comfort (Wosk sojowy) Expand

Pure Comfort (Wosk sojowy)

WoodWick

57489

Nowy

Owiń się relaksującym zapachem świeżo wysuszonego prania z odrobina czystych owoców i satynowego piżma.

Więcej szczegółów

Pure Comfort, to zapach świeżości. Nie taki, jaki oferują nam produkty z supermarketu. Wręcz przeciwnie, wosk ten, przypomni nam czasy dzieciństwa. Czasy, które już nie wrócą...

Wystarczy raz napełnić swoje nozdrza aromatem Pure Comfort, by przypomnieć sobie zapach suszonego na wietrze, świeżego prania. Wystarczy kilka chwil i już jesteśmy w naszym domu, gdzie wtulamy się w dopiero co wyprane, świeże ubrania, przesiąknięte świeżością czystego, wiejskiego powietrza.

Kolejne tchnienia, są już niczym radosne smakowane tego świeżego, niesamowitego zapachu. Czujemy się tak świeżo i cudownie, jak gdybyśmy właśnie opuścili wannę, napełnioną aromatycznymi olejkami do kąpieli. Zapach czystości wypełnia nasze nozdrza, pozwalając nam na smakowanie niczym nie zmąconej świeżości.

Wosk sojowy Pure Comfort, jest przeznaczony dla wszystkich, którzy kochają świeżość. Nie taką, którą dają nam dzisiejsze sztuczne środki do prania ubrań, lecz taką, jaką znamy z naszego dzieciństwa. Owszem, ten aromat już nie wróci, chyba, że zastosujemy Pure Comfort...

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Odcienie Nude
(4/5)

Przepiękny zapach świeżego prania. Czystego, ma w sobie coś z mroźnego poranka. Daje 4, a nie 5, bo Linen jest jeszcze piękniejszy:) Zapachy praniowe z WW są bardziej naturalne i autentyczne niż z YC.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »