Sea Salt & Cotton (Wosk sojowy) Expand

Sea Salt & Cotton (Wosk sojowy)

WoodWick

57063

Nowy

Odprężający zapach słonej, oceanicznej bryzy z nutami miękkiej bawełny i jasnego drewna.

Więcej szczegółów

Bukiet ten, przypomina wakacje, spędzone w domku nad morzem. Lekka bryza, wiejąca od strony morza, w połączeniu z delikatnym aromatem żywicy, daje nam niepowtarzalne doznania, spotykane wyłącznie w najpiękniejszych snach i marzeniach.

Nuty morskiej bryzy i drewna, połączone ze sobą, dają niezwykły koncert świeżości, harmonii i relaksu. Wystarczy zamknąć oczy i już nasza wyobraźnia przenosi nas nad poranne, iskrzące świeżością morze. Każdy kolejny wdech tego niesamowitego aromatu, daje nam możliwość ponownego zapoznania się ze świeżością, jaką daje poranny, morski wiatr, piasek obmywany przez morskie fale i... zapach lasu, przenikający nas aż do szpiku kości swoim niesamowitym aromatem. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wosk sojowy Sea Salt Cotton, jest przeznaczony dla tych osób, które kochają wakacje nad morzem. Nie straszne im są niepogody, burze a nawet - ulewne deszcze. To zapach idealny dla osób, które są niespokojne tak jak polskie morze - które czasem są pochmurne a czasem promienieją radością i szczęściem.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Magdalena P.
(4/5)

Zapach nie do końca trafia w mój gust, ale ma coś w sobie. Gdy się palił czułam się jakbym szła brzegiem morza w zimny i wieczny wieczór. Nie jest to zapach ciężki ale wyraźny.

Odcienie Nude
(2/5)

Zapach ma w sobie coś z odświeżacza do powietrza o zapachu morskim. Liczyłam na nutkę prania, ale niestety tanie morskie klimaty są na pierwszym planie.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »