Seaside Mimosa (Wosk sojowy) Expand

Seaside Mimosa (Wosk sojowy)

WoodWick

57085

Nowy

Soczyste cytrusy i szampan – odświeżający niczym chłodny drink nad brzegiem morza.

Więcej szczegółów

Bukiet Seaside Mimosa, przenosi nas nad morze. Ale te nasze, Bałtyckie, które często jest zimne i pochmurne. Wręcz przeciwnie - aromat ten sprawia, że nagle przenosimy się nad jedno z mórz południowych, ciesząc się nie tylko ciepłem podzwrotnikowego klimatu, ale też - zapachem cytrusów.

Wosk sojowy Seaside Mimosa, to połączenie dwóch, charakterystycznych nut. Z jednej strony, mamy do czynienia z zapachem egzotycznych cytrusów, pieszczących nasze nozdrza aromatem, z jakim nie mamy do czynienia w naszym kraju a z drugiej - z delikatną, rozgrzewającą i ośmielającą nutką szampana.

Kilka wdechów i już jesteśmy na egzotycznej plaży. W oddali, czuć zapach świeżych, dojrzewających cytrusów. Czas zasmakować jednego z nich... Tymczasem kelner, podaje nam do rąk lampkę szampana, które w tym rejonie smakuje o niebo lepiej! I jak nie zrelaksować się przy tak niebiańskim połączeniu?

Seaside Mimosa, to kompozycja idealna dla tych, którzy kochają relaks w otoczeniu pięknej, egzotycznej plaży, z lampką swojego ulubionego szampana w garści.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka Bloguje
(5/5)

Super wakacyjno-letni zapach - musujący alkohol, świeże cytrusy na tle otulającej jak ramiona partnera przy zachodzie słońca woni :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »