Soft Chambray (Wosk sojowy) Expand

Soft Chambray (Wosk sojowy)

WoodWick

57086

Nowy

Relaksujący, czysty aromat miękkiego denimu z dodatkiem jaśminu i róży

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

9,00 zł

brutto

Bukiet Soft Chambray, to idealne połączenie aromatu denimu, jaśminu i róży, który już po kilku tchnieniach przeniesie nas w świat niesamowitej świeżości. Wystarczy jeden, dwa oddechy, by poczuć się niesamowicie świeżo. Aromat łączy w sobie zapach świeżego denimu, tak charakterystycznego i przenikającego nasze zmysły, z aromatem polnych kwiatów – jaśminu i róży.

Aromat przeniesie nas w świat dziecięcych wypraw po okolicy. Po raz kolejny, odwiedzimy przesiąknięte różanym aromatem łąki. Po raz kolejny, zachwycimy się urzekającym zapachem jaśminu, który ponownie odurzy nas swoim aromatem, tak niesamowitym.

Wosk sojowy Soft Chambray, po raz kolejny pozwoli nam zachwycić się otaczającą nas przyrodą. Uwalniając ów zapach w domu, możemy mieć pewność, że na dłuższy czas, zamieni się on w wiosenną, eksplodującą kwiatowymi aromatami łąkę.

Soft Chambray, jest przeznaczony dla osób sentymentalnych, które kochają powroty do czasów dziecięcych. Jednocześnie, jest on stworzony dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i jej niesamowity zapach.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Kwiatowe
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.