Soft Chambray (Wosk sojowy) Expand

Soft Chambray (Wosk sojowy)

WoodWick

57086

Nowy

Relaksujący, czysty aromat miękkiego denimu z dodatkiem jaśminu i róży

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Bukiet Soft Chambray, to idealne połączenie aromatu denimu, jaśminu i róży, który już po kilku tchnieniach przeniesie nas w świat niesamowitej świeżości. Wystarczy jeden, dwa oddechy, by poczuć się niesamowicie świeżo. Aromat łączy w sobie zapach świeżego denimu, tak charakterystycznego i przenikającego nasze zmysły, z aromatem polnych kwiatów – jaśminu i róży.

Aromat przeniesie nas w świat dziecięcych wypraw po okolicy. Po raz kolejny, odwiedzimy przesiąknięte różanym aromatem łąki. Po raz kolejny, zachwycimy się urzekającym zapachem jaśminu, który ponownie odurzy nas swoim aromatem, tak niesamowitym.

Wosk sojowy Soft Chambray, po raz kolejny pozwoli nam zachwycić się otaczającą nas przyrodą. Uwalniając ów zapach w domu, możemy mieć pewność, że na dłuższy czas, zamieni się on w wiosenną, eksplodującą kwiatowymi aromatami łąkę.

Soft Chambray, jest przeznaczony dla osób sentymentalnych, które kochają powroty do czasów dziecięcych. Jednocześnie, jest on stworzony dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i jej niesamowity zapach.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaKwiatowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

MangoMania
(5/5)

Świeżość czystego prania z domieszką droższego płynu do prania. Wyczuwalny jaśmin z połączeniem polnych kwiatów pozwala przenieść się w wakacyjną porę.

Donna
(4/5)

Wosk o zapachu ładnego kwiatowego płynu do prania. Błękitna etykieta skłoniła mnie do jego poznania. Zapach może umilać wakacyjne chwile.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »