Tranquilitea (Wosk sojowy) Expand

Tranquilitea (Wosk sojowy)

WoodWick

57487

Nowy

Aromatyczny zapach zielonej herbaty, zmieszanej z melisą i nutami mięty, pozwalający zrelaksować się po wyczerpującymu dniu.

Więcej szczegółów

Woski Zapachowe - Tranquilitea, to niezwykły bukiet. Łączy on w sobie zmysłowość, radość życia, ale też - czaruje niesamowitym, cytrusowym odcieniem, uderzającym w nasze zmysły niczym piorun.

Wystarczy raz rozsmakować się w tym niesamowitym zapachu, by z chęcią wracać do niego możliwie jak najczęściej. Kompozycja zapachowa, przenosi nas w surrealistyczny świat, w którym relaksujemy się jak nigdzie indziej.

Wosk sojowy Tranquilitea, przenosi nas do krainy marzeń. Krainy, w której każde z marzeń ma inną nutę zapachową. W tej niecodziennej kombinacji aromatów, znajdziemy wspomnienia z całego naszego życia, obejmujące zarówno chwile trudne jak i te bardziej radosne.

Kombinacja ta, pozwoli nam przynajmniej na chwilę wejść w dziki, ale zarazem relaksacyjny stan, dzięki któremu, skutecznie odżegnamy od siebie nasze kłopoty i trudności.

Woski Zapachowe - Tranquilitea, to propozycja dla osób, które poszukują chociaż krótkiego wytchnienia od otaczającego nas zgiełku, mnóstwa zmartwień i obowiązków.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »