Vineyard Nights (Wosk sojowy) Expand

Vineyard Nights (Wosk sojowy)

WoodWick

57094

Nowy

Czerwone wino z dodatkiem ożywczych nut śliwki, zielonej figi na podstawie z rozgrzewającego piżma.

Więcej szczegółów

Vineyard Nights, to kompozycja, która poprzez swoją zmysłowość, nie da nam o sobie zapomnieć. Połączenie rozgrzewającego krew i zmysły czerwonego wina z zieloną figą i piżmem sprawia, że nasze zmysły jeszcze bardziej się wyostrzają.

Vineyard Nights, to kompozycja rozgrzewająca, która przypomni Wam romantyczne, zimowe wieczory, pełne ekscytacji, upojenia i zmysłowości. Czerwone wino sprawi, że Wasze zmysły będą coraz bardziej się rozpalać. Delikatna nutka piżma sprawi, że poczujecie się jeszcze bardziej dziko i niesamowicie.

Wosk sojowy Vineyard Nights, przeniesie Was w najpiękniejsze chwile zapomnienia. Z jednej strony, delikatny aromat figi sprawi, że Wasze zmysły wejdą w stan spokojnego upojenia. Z drugiej strony, mamy jednak czerwone wino... Jak może skończyć się połączenie tych dwóch, przeciwstawnych rzeczy? Przekonajcie się sami!

Wosk Vineyard Nights, jest przeznaczony dla romantyków, którzy jednak od czasu do czasu lubią pozwolić sobie na nieco szaleństwa, którego wymiar przekracza wszystkie dozwolone granice.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »