Vintage Leather (Wosk sojowy) Expand

Vintage Leather (Wosk sojowy)

WoodWick

57090

Nowy

Zapach naturalnej, prawdziwej skóry z nutami mchu, zamszu i drzewa sandałowego.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Kompozycja Vintage Leather, to niesamowite połączenie drzewa sandałowego, skóry i zamszu. W ten sposób, otrzymujemy coś niesamowitego - aromat, który potrafi przenieść nas w przeszłość...

Wystarczy kilka chwil, spędzonych w otoczeniu aromatu Vintage Leather, by oczami wyobraźni, przenieść się do stylowych, klasycznych pomieszczeń, rodem z początku i połowy XX wieku. Wystarczy kilka chwil, aby poczuć delikatny aromat zamszowej odzieży, zmyślnie połączony z aromatem skórzanych mebli. Nie chodzi tu jednak o meble, które możemy kupić już za kilkaset złotych. Chodzi tu o prawdziwe, skórzane dzieła sztuki!

Być może, zapach Vintage Leather, pozwoli Wam poczuć nie tylko zapach klasycznych wnętrz w stylu Vintage, ale też - ich niepowtarzalną atmosferę, połączoną z niezwykłym ciepłem i porządkiem. Być może, gdzieś w tle usłyszycie dźwięk skrzących się drewienek, płonących w Waszym wyimaginowanym kominku...

Wosk sojowy Vintage Leather, to kompozycja idealna dla wszystkich, którzy kochają przytulne i ciepłe wnętrza, rodem z pierwszej połowy XX wieku.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowa Rześkie
Pojemność 22.7 g
Wydajność zapachu do 10 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »