Wood Smoke (Wosk sojowy) Expand

Wood Smoke (Wosk sojowy)

WoodWick

57075

Nowy

Prawdziwy zapach drzewa cedrowego i żarzących się drewienek – nostalgiczny komfort skwierczącego ognia.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

9,00 zł

brutto

Kompozycja Wood Smoke, to niesamowity zapach drewna cedrowego, aromatu tak charakterystycznego dla Bliskiego Wschodu. Zapach Wood Smoke, przeniesie nas momentalnie na teren dzisiejszego Bliskiego Wschodu. Pozwoli on zakosztować się w smaku i zapachu tej starej kultury, która zapoczątkowała cywilizacji europejskiej.

Z drugiej strony, kompozycja Wood Smoke, pozwoli nam na uchwycenie prawdziwego i niecodziennego aromatu drewna cedrowego, spalanego delikatnym płomieniem w naszym kominku.

Aromat Wood Smoke, pozwoli zakosztować nam delikatnej atmosfery rodzinnych wieczorów, spędzonych razem przy kominku. Dzięki niemu, oczami naszej wyobraźni, zobaczymy całą naszą rodzinę, spędzającą wspólnie czas na długich i pasjonujących rozmowach. Wszystko podkreśli prawdziwy aromat drewna cedrowego...

Wosk sojowy Wood Smoke, to produkt skierowany głównie dla tych osób, które cenią sobie rodzinną atmosferę i spotkania w gronie najbliższych i jednocześnie – kochają się w kulturze Bliskiego Wschodu, która w aromacie drewna cedrowego jest aż nadto zauważalna.

Czym są woski?

Sojowe woski zapachowe marki WoodWick to świetny pomysł na wypełnienie wnętrza cudownym aromatem. W pudełku znajduje się łatwo łamiący i nie kruszący się wosk sojowy w kształcie klepsydry. Z powodzeniem można go używać w standardowych kominkach zapachowych i podgrzewaczach. Wydajność wosku sojowego WoodWick wynosi aż do 10 godzin!

Linia zapachowaRześkie
Pojemność22.7 g
Wydajność zapachudo 10 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Elf Naczi
(5/5)

Wood Smoke to zapach charakterystyczny, intensywny, na pewno nie dla każdego. Z jednej strony kojarzy mi się z dymem z ogniska, żywicą i sosnowymi igiełkami, z drugiej ma w sobie coś kadzidlanego, co przenosi nad na tereny Bliskiego Wschodu, gdzie odprawiane są tajemnicze obrzędy. Warto się z nim zapoznać - będzie idealny dla mężczyzn i do surowych, modernistycznych wnętrz.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »