Loves Me Loves Me Not (Wosk) Expand

Loves Me Loves Me Not (Wosk)

Yankee Candle Yankee Candle

YWLMLMN

Nowy

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: stokrotka.

Więcej szczegółów

O zapachu

Polne kwiaty są wierne, czułe i romantyczne. A przede wszystkim – kochają bezwarunkowo. Kiedy zerwiemy pąk polnej stokrotki i odrywając jej płatki zaczniemy wyliczać „Loves Me Loves Me Not” – przepowiednia zawsze wyjdzie na naszą korzyść! Czar polnych, wiernych, oddanych, czułych i romantycznych kwiatów został właśnie sprawnie uchwycony i na zawsze zamknięty w aromatycznym wosku. Jego esencja pobudza i zniewala. I – co chyba oczywiste – twierdząco odpowiada na to najważniejsze dla nas pytanie. Bo stokrotka zaklęta w wosku „Loves Me Loves Me Not” to pąk, w którym nie można się nie zakochać. I który czule odwzajemnia ofiarowaną mu miłość!

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Stokrotka - tylko ten zapach czuje po rozpaleniu wosku. Jest mocno kwiatowy ale świeży i nie duszący. Ten aromat poleciłabym na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia. Głównie dla osób lubiących kwiatowe zapachy. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki! :) // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Ania Loves Me Loves Me Not pachnie łąką w środku lata. Myślę, że każda z nas odrywała kiedyś płatki stokrotki i wyliczała w myślach "Kocha, nie kocha, kocha, nie kocha...kocha! ;-)". Ta tarteletka przywodzi na myśl właśnie takie chwile. // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Siulka Stokrotka na opakowaniu tego wosku nie znalazła się przypadkiem, ponieważ zapach ten zdecydowanie kojarzy się z nagrzaną słońcem łąką pełną tych ślicznych kwiatuszków. Bardzo prawdziwa i udana kompozycja, która idealnie oddaje zielony, świeży zapach stokrotek i ich łodyżek po zerwaniu. Kojarzy mi się z pleceniem wianków ze stokrotek w dzieciństwie. Śliczny, świeży zapach - bardzo go polubiłam :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są woski?

Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go bezzapachowym tealightem, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuje oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność22 g
Wydajność zapachudo 8 godzin
TypWosk

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Wspaniały zapach łąki usłanej kwitnącymi stokrotkami, idealny kwiatowy, świeży zapach, który powinien zagościć w zbiorach każdego Yankeemaniaka - idealny na wiosenne poranki :)

(5/5)

Do wosku ‘Loves Me Loves Me not’ o zapachu stokrotek wracam zawsze na wiosnę. Uwielbiam go, jeszcze mi się nie znudził. Zapach tarty jest świeży i dość intensywny. Bardzo realistycznie odzwierciedla zapach stokrotek. Bardzo długo utrzymuje się w pomieszczeniu i co ważne jest intensywny, ale nie przytłaczający bądź duszący.

Donna
(5/5)

Piękny zapach stokrotek. W pomieszczeniu pachnie łąką pełną maleńkich tych kwiatuszków. Zapach, który przypomina dzieciństwo. Idealny na wiosnę, gdy wszystko budzi się do życia i świat nabiera nowych kolorów po zimie.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »